Možnosti použití

Zateplování Izoterm Zateplování Izoterm Zateplování Izoterm

Zateplování IZOTERM

Novinka na našem trhu - IZOTERM

 

My doporučujeme IZOTERM – sněhově bílou omítkovou vulkanickou tepelnou izolaci. Pomocí tohoto materiálu naneseného jako obyčejná omítka se vytváří tepelně izolační systém, který umožňuje zajistit optimální a hospodárné využívání tepelné energie. Zateplovat můžete jak vnější, tak vnitřní zdi.

 

IZOTERM odstraňuje všechny existující tepelné mosty v místech spojů a umožňuje izolovat a zateplit nejrůznější prvky jak fasád, tak interiérů. Nanesením IZOTERMu na stavební konstrukce se díky nízké hmotnosti snižuje zatížení základů, což snižuje spotřebu fyzické energie potřebné k provádění prací.

 

Jen jedna vrstva 2,5 cm omítky Vám přinese obrovský tepelnou a zvukovou pohodu. Porovnejte náklady na práci, dopravu, druhů potřebných materiálů a množství potřebných technologických vrstev u konvenčně doporučovaného zateplování např. polystyrenem. 

Zateplování IZOTERMPráce s IZOTERMem je podobná práci s obyčejnými omítkářskými maltami, je však mnohem snadnější a není namáhavá (omítka je až 10x lehčí než standardní omítková směs). Omítka je po vyschnutí tvrdá a voděodolná.

 

Samotný IZOTERM může sloužit jako první a zároveň konečná vrstva fasády, nebo pro konečnou vrstvu můžete použít běžnou fasádní barvu. Získáte prodyšnou, pevnou a omyvatelnou omítku s vysokou dlouholetou životností za nesrovnatelně nižší náklady.

 

Další výhodou našeho IZOTERMu je možnost použití pro zateplení vnitřních chladných stěn, podlah, stropů a prostě všude tam, kde nemůžete zateplovat z venku (v paneláku, společných domů atd.).

 

IZOTERM představuje moderní řešení problematiky energetických úspor.

Zateplování - Izoterm Jednoduché a spolehlivé řešení! Až 800 stupňů na 2,5cm omítku a na druhé straně nic necítíte!IZOTERM se vyznačuje vysokou přilnavostí k podkladu a lze jej nanášet na všechny stěnové materiály – cihelné zdivo, kámen, škvárobeton, plynosilikát, beton a různé omítky. Materiál IZOTERM má přitom normativně dostupnou paropropustnost a jím ošetřená stavební konstrukce dýchá.

Vlajka EUVšechny technické charakteristiky a tepelně izolační vlastnosti potvrdily výsledky testů provedených akreditovanou evropskou laboratoří, jeho nehořlavost a ekologičnost vyhovuje normě EN 998-1. Materiál IZOTERM se doporučuje pro projektování objektů průmyslového a občanského stavebnictví v zemích Evropské unie.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Omítka IZOTERM - tepelná izolační omítka 35litrů
Vulkanická zateplovací omítka IZOTERM zvýší konfor..
645,00 Kč
Bez DPH: 533,06 Kč
TOPlist