Možnosti použití

Možnosti použití

Kolik to bude stát

Kolik to bude stát?

Přejít nakupovat

Nakupovat zateplování

Možnosti použití

Zateplování Izoterm Zateplování Zateplování Izoterm Zateplování pufathermem Zateplování Zateplování

ZATEPLENÍ

Poradíme jak vybírat Zateplování a používat zateplovací materiály. Vybírejte chytře Zateplování podle parametrů a srovnávejte ceny. Náš výběr je s důrazem na kvalitu, zajímavou cenu, řešením praktickým detailů, odolnosti a zkušenosti ostatních. Zateplování a tepelné materiály za nejlepší ceny a nejlepším poměrem kvality a ceny. Nakupujte prostě výhodně v Hradci Králové!

 

Co je vlastně „tepelná izolace“ ?

 

Naše tepelná izolace IZOTERM, IZOTERM Light  a PUFATHERM pro zateplování je důležitým stavebním materiálem. Můžete zateplovat jak z venku i ze vnitř.

 

 

Novinka na našem trhu - IZOTERM

 

Proto my doporučujeme IZOTERM – sněhově bílou omítkovou vulkanickou tepelnou izolaci. Pomocí tohoto materiálu naneseného jako obyčejná omítka se vytváří tepelně izolační systém, který umožňuje zajistit optimální a hospodárné využívání tepelné energie. Zateplovat můžete jak vnější, tak vnitřní zdi.

 

IZOTERM odstraňuje všechny existující tepelné mosty v místech spojů a umožňuje izolovat a zateplit nejrůznější prvky jak fasád, tak interiérů. Nanesením IZOTERMu na stavební konstrukce se díky nízké hmotnosti snižuje zatížení základů, což snižuje spotřebu fyzické energie potřebné k provádění prací.

 

Jen jedna vrstva 2,5cm omítky Vám přinese obrovský tepelnou a zvukovou pohodu. Porovnejte náklady na práci, dopravu, druhů potřebných materiálů a množství potřebných technologických vrstev u konvenčně doporučovaného zateplování např. polystyrenem. 

Zateplování IZOTERMPráce s IZOTERMem je podobná práci s obyčejnými omítkářskými maltami, je však mnohem snadnější a není namáhavá (omítka je až 10x lehčí než standardní omítková směs). Omítka je po vyschnutí tvrdá a voděodolná.

 

Samotný IZOTERM může sloužit jako první a zároveň konečná vrstva fasády, nebo pro konečnou vrstvu můžete použít běžnou fasádní barvu. Získáte prodyšnou, pevnou a omyvatelnou omítku s vysokou dlouholetou životností za nesrovnatelně nižší náklady.

 

Další výhodou našeho IZOTERMu je možnost použití pro zateplení vnitřních chladných stěn, podlah, stropů a prostě všude tam, kde nemůžete zateplovat z venku.

 

IZOTERM představuje moderní řešení problematiky energetických úspor.

Zateplování - Izoterm Jednoduché a spolehlivé řešení! Až 800 stupňů na 2,5cm omítku a na druhé straně nic necítíte!IZOTERM se vyznačuje vysokou přilnavostí k podkladu a lze jej nanášet na všechny stěnové materiály – cihelné zdivo, kámen, škvárobeton, plynosilikát, beton a různé omítky. Materiál IZOTERM má přitom normativně dostupnou paropropustnost a jím ošetřená stavební konstrukce dýchá.

Vlajka EUVšechny technické charakteristiky a tepelně izolační vlastnosti potvrdily výsledky testů provedených akreditovanou evropskou laboratoří, jeho nehořlavost a ekologičnost vyhovuje normě EN 998-1. Materiál IZOTERM se doporučuje pro projektování objektů průmyslového a občanského stavebnictví v zemích Evropské unie.


Novinka na našem trhu - PUFATHERM

Pufatherm zatepleníPufatherm jsou tepelně-izolační desky určené k aplikaci v interiéru. Nová technologie vnitřního zateplení made in Germany. Desky Pufatherm slouží jako ochrana stropů a stěn proti vlhkosti, snižují přenos vodní páry a zabraňují tvorbě plísní.

Díky nízké tepelné vodivosti urychlují ohřev vzduchu v místnosti a udržují tak lépe teplotu v interiéru. Díky speciálnímu bílému nosnému povrchu jsou tyto desky ihned připraveny pro nátěry a tapetování. Vše uděláte snadno svépomocí.

PUFATHERM_ÚSPORA_ENERGIE_30%

Úspora prostupu tepla až 30% oproti nezateplenému cihlovému zdivu.

Made in Germany

Podklad
Podklad musí být suchý, únosný, čistý a odmaštěný. Mokrý podklad před aplikací vysušit a napadená místa plísněmi odstranit. Musí být však odstraněna příčina vlhkosti!!! Pro opravy prasklin, děr a spár použít vnitřní tmel Füllspachtel innen. Savé a silně savé podklady opatřit hloubkovou penetrací Baufan.

Lepení pufatherm izolační desky
Na savý podklad použít lepidlo na polystyren Profi. Na nesavý podklad jako jsou např. plasty, železo, keramika použít kontaktní lepidlo K12.

Zateplování pufathermem Zateplování pufathermem Zateplování pufathermem
TOPlist