Zahradní skleníky akce Zahradní skleníky akce

SKLENÍKY

Vítáme Vás ve světě produktů společnosti KIN holding. Společnost KIN je největším výrobcem polykarbonátu v Rusku vyráběného z nejlepších komponentů jedničky na světovém trhu petrochemie společnost Sabic Saudská Arábie.

Mimo produkce monolitického i dutinkového polykarbonátu Willplast, WÖGGEL a Kinplast je i výrobcem umělého skla, tvrzeného polystyrenu, stropních lišt, podlahových lišt, nábytku a zahradních skleníků řady KIN.

Velice odolné, léty a přírodou osvědčené a na montáž nenáročné obloukové zahradní skleníky ruské výroby značky KIN jsou osazeny nejkvalitnějším polykarbonátovým zasklením 4 a 6 mm WÖGGEL a KINPLAST, který nemá v České republice obdoby. Na tyto cenově dostupné zahradní skleníky z polykarbonátu poskytujeme neomezenou záruku až 10 let! Skleníky využívají originálního spojovacího systému a profilů. Všechny detaily jsou dobře zpracovány, jak je u této firmy tradicí. Konstrukce skleníku je vyrobena z pozinkované bezúdržbového rámu s vynikající odolností proti zátěži (od 80 kg až po 480 Kg/m2), který nevyžaduje nutnost stavby základů.

Skleníky jsou vyrobeny dle vlastního speciálního spojovacího systému, desky nejsou připevňovány pomocí sponek, které se časem větrem uvolňují ani šroubováním, při kterém musíte navrtat do polykarbonátu díry, ale speciálními pásky bez nutnosti poškozovat polykarbonát. Desky můžete snadno měnit nebo na zimu uložit mimo pěstební záhon a tím umožnit zemi standardní zimní odpočinek. Složený ocelovo/polykarbonátový zahradní skleník KIN je perfektní volba pro vaše zahradničení a kutilství. Poskytuje široké možnosti využití díky různým variantám délek provedení. Již v základu má převážně délku 4m a šířku 3m, lze dokupovat i další moduly po 2 metrech.

TOPlist