POLYKARBONÁT

Originální polykarbonátové desky WÖGGEL. Tyto vysoce kvalitní polykarbonátové desky jsou vyrobeny z materiálů největšího výrobce petrochemie na světě společnosti  SABIC® se sídlem v Rijádu, Saúdská Arábie a právem patří k absolutní světové špičce.


Dlouhodobá spolupráce s evropskými experty vedly společnost "KIN" k výrobě zbrusu nového materiálu - polykarbonátu WÖGGEL. Použití osvědčených postupů z předních evropských odborníků, umožnilo vytvořit polykarbonát optimální kombinace vynikající kvality, vysokou spolehlivost a přijatelnou cenu.

WÖGGEL má nejlepší UV ochranu 50 mikronů (µm)

Polykarbonátové desky WÖGGEL jsou ideálním řešením pro zateplené prosklení skleníků, pergol, zimních zahrad, stěn, případně střech (pro zastřešení střech doporučujeme desky o síle 6 a více mm). Desky jsou zhotoveny z mimořádně pružného, pevného a nárazuvzdorného polykarbonátu (PCB), který nemá u nás obdobu. 

Lícová strana a samotné granule použitého materiálu pak obsahují složky UV ochranného filmu. Tato vrstva propouští ze slunečního záření velmi mnoho viditelného světla, ale zabraňuje průniku tepelné složky záření. Vytváří tak komfortní prosvětlené prostředí s minimalizováním skleníkového efektu.

Propustnost světla je velmi vysoká a přibližuje se čirým polykarbonátovým deskám, avšak propustnost tepelných paprsků je snížená. Dutinková struktura desek zároveň zabezpečuje v zimě udržení tepelné energie uvnitř a šetří tak náklady na vytápění.
 

Charakteristika :

Síla desky 4 mm
Rozměr desky 6000 x 2100 mm
Plošná hmotnost 0,7 kg/m2
Hodnota tepelného odporu U 3,9 W/m2 °K
Propustnost světla - čirá 78 %
Pracovní teplota od -45 °C do 120 °C
Minimální poloměr ohybu 800 cm
UV ochrana ANO
Individuální řezy na míru ANO
Koeficient tepelné roztažnosti 0,067 mm/m x °C

 

TOPlist