Doprava, platby a lhůty

Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ Objednávka v hodnotě nad 4999 Kč – DOPRAVA ZDARMA ! 

 

Druh přepravy Platba předem bankou Plaba hotově na dobírku 
      89,- Kč 149,- Kč
     Doprava 129,- Kč 199,- Kč
Doprava 399,- Kč od 499,- Kč
     Osobní převzetí ve výdejním místě v Hradci Králové zdarma zdarma

Ceny dopravy se vztahují na celé uzemí České republiky. Pokud je v objednávce nějaké akční zboží „s dopravou zdarma“, tak se doprava zdarma vztahuje i na ostatní zboží, které se vejde do tototo balíku. Na Slovensko v současné době zboží neodesíláme.

Výdejní místo: Bering servis s.r.o., Vlčkovická 224/98a, 500 04 Hradec Králové, 

Otevírací doba Areál prodejny Mapa Prodej a poradna

Způsob platby

Platba v hotovosti (výdejní místo)

Zaplatíte při převzetí zásilky ve výdejním místě v Hradci Králové.

Platba v hotovosti (dobírka)

Zaplatíte při převzetí zásilky zaměstnanci - řidiči přepravní společnosti PPL.

Bankovní převod

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není expedováno do chvíle, dokud není částka připsaná na našem bankovním účtě u UniCredit bank: 2102479410/2700

Dodací lhůta

Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme do druhého pracovního dne. Pokud Vám nemůžeme zboží odeslat ani třetí pracovní den, tak Vás o tom nejpozději čtvrtý pracovní den budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby PPL a České pošty je 1–2 pracovní dny.

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.

PPL:

Přepravce Vám zásilku běžně doručí do druhého dne od odeslání a to mezi 8:00 a 17:00 hod. Můžete nás také požádat o večerní doručení. Přepravce Vás bude před doručením zásilky telefonicky kontaktovat a domluví si s Vám dobu převzetí zásilky. Výhodou této přepravy je, že si můžete převzetí zásilky naplánovat na určitý čas nebo po vzájemné domluvě je možné doručení i mimo původní doručovací adresu. Pokud se Vám řidič nedovolá, ani Vás nezastihne na doručovací adrese, bude se snažit balík doručit následující pracovní den. Pokud se mu to ani podruhé nepodaří, nechá zásilku v místním Depu, kde bude uložena až po dobu deseti dnů.

 

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat od našeho odeslání až po převzetí, a to na adrese http://www.ppl.cz – sledování zásilek.

TOPlist